Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

XELLA YTONG Multipor 150*500*600

ym15500Kód:

Xella CZ, s.r.o.

Výrobce:
do 14 dnůDostupnost:
254,80  / ksCena bez DPH:
308,31  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
XELLA YTONG Multipor 150*500*600

Popis: XELLA YTONG Multipor 150*500*600

Multipor je minerální nehořlavá deska s výjimečnými tepelněizolačními schopnostmi. V kombinaci s materiály Ytong nebo Silka vytváří jedinečné tepelně a zvukově izolační konstrukce s maximální požární odolností. Multipor DI pro zateplení garáží, stropů sklepů a podjezdů pro vnější zateplení a zateplení šikmých střech.
Použití
Tepelněizolační podhledy na stropy podzemních garáží, sklepů, přejezdů a podjezdů. Venkovní zateplení obvodových konstrukcí a střech. Reakce na oheň: Třída A1 - nehořlavé -ČSN EN 13501-1
Požární odolnost
Multiporem lze zvýšit požární odolnost železobetonových konstrukcí. V tom případě 1 mm Multiporu nahradí 1,5 mm betonové krycí vrstvy.
Povrchové úpravy
V závislosti na způsobu použití. Pro zateplovaní systémy stanovené v technickém osvědčení pro každý typ.
Zpracování
Masivní a vůči tlaku odolné desky lze rychle a jednoduše zpracovat.
Neobsahují vláknitou strukturu, a tak je jejich opracování snadné a bezpečné.
Zásady
Desky Multipor se lepí k podkladu lehkou maltou Multipor. Lepené plochy desek se maltují celoplošně lžící se zuby 10 nebo 12 mm. Maltují se desky, nikoli obkládané konstrukce. Desky Ytong Multipor se vzájemně nelepí, tzn. zásadně se nemaltují styčné spáry desek. Podklad pro lepené desky musí být čistý, bez zbytků malty, oleje apod., pevný a rovný. Tolerovat lze nerovnosti podkladu do 3 mm.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek .. DEJte SE DO TOHO

JavaScript musí být povolen