Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

NEJ cena

09.01.2012
garance nejnižší ceny tu je pro Vás

Jste na správném místě, pokud máte lepší cenu na zboží než tu naši:

Pokud najdete kdekoliv na E-shopech v ČR nižší cenu na zboží, které poptáváte než je námi nabídnutá, napište nám o tom na naši e-mailovou adresu info@stawebniny.com, nebo nám zavolejte.
Tuto cenu ověříme a pokud bude konkurenční cena skutečně nižší, uděláme vše pro to, abychom konkurenční nabídku dorovnali nebo dokonce i vylepšili - samozřejmě pokud to bude možné tak, abychom Vás odměnili - za Vaši ochotu a snahu nám tyto data sdělit.

Tato konkurenční nabídka musí splňovat několik bodů:
 

- Zboží musí být nové, nepoužité, od stejného výrobce a ve stejné kvalitě,musí se jednat o katalogově stejnou položku.

- Zboží nesmí být z jiného než autorizovaného zdroje, kde je poskytnuta stejná záruční lhůta - naše firma neprodává položky z neoficiální distribuce.

- V ceně konkurence musí být započítány stejné poplatky (doprava, balné, další náklady na distribuci apod)., musí být nabídnuty stejné platební podmínky.


- Dodací lhůta musí být srovnatelná a dodání zboží nesmí být vázáno další povinnosti ze strany odběratele (vyšší odběry, sdružené odběry atp).


- Nelze konkurovat a dorovnávat ceny na zboží, které mají někteří dodavatelé ve speciálních slevových akcích a balíčcích pouze pro konkrétní autorizované distributory - v tomto případě nalezneme náhradní adekvátní řešení pro dodávku Vámi požadovaného zboží - pokud samozřejmě existuje.


- Odběr zboží není limitován množstvím, nebo odběry v dalších průběhu čas, případně jiná omezení znevýhodňující Vás - odběratele.


Naše firma se pro Vás snaží vždy nabídnout ty nejlepší podmínky na obchodované komodity, věrohodnost odkazů posuzujeme my, ale věřte, že s maximální péčí... Máme mnohaleté zkušenosti z trhu se stavebním materiálem, v naší firmě pracují lidé, kteří jsou v oboru profesionály.

 

!! Naše nabídka nejlepší ceny pro Vás je zde !!


 


 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek ..

JavaScript musí být povolen