Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Přehledový katalog

  1. CIHLY:

Firma HELUZ vyrábí a dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu, tzn. cihly pro obvodové, nosné, příčkové a akustické zdivo, maloformátové děrované cihly, broušené cihly, keramické stropy a překlady, stropní panely, roletové překlady, cihelné komíny.

Stěnové konstrukce z cihel POROTHERM zajišťují především v bytové výstavbě vysokou kvalitu. Souhrn stavebně fyzikálních vlastností a jejich vyváženost zaručují uživatelů cihlových staveb maximálně zdravé a příjemné vnitřní klima. Cihly POROTHERM umožňují výstavbu objektů až o pěti podlažích. Schopnost difuze páry, zvuková neprůzvučnost, nízký součinitel prostupu tepla (tepelný odpor), akumulační schopnost a další vlastnosti jsou důležité vlastnosti těchto výrobků. 

Cihly Tondach Keratherm jsou vyráběny výhradně v závodu Šlapanice. Cihly Keratherm jsou kvalitní podklad pod omítku a mají zároveň nízký odpor difuzi vodních par. Výhodou jsou i rozměry v modulovém systému, velká pevnost, malá spotřeba malty, hygienická nezávadnost, snadná výstavba a navrhování. Tondach zároveň nabízí výpočet spotřeby materiálů.
Celý systém tvoří pálené tvarovky pro vnější a vnitřní nosné zdivo, příčkové zdivo, překlady, stropní konstrukce a doplňkové výrobky. Díky lokalitě s velmi kvalitní cihlářskou surovinou vyrábí Cihelna Hodonín s.r.o. kompletní sortiment pálených výrobků pro svislé a vodorovné konstrukce. Od roku 2009 je firma KM Beta a.s. výhradním prodejcem páleného cihelného systému pod obchodním názvem HODOTHERM, od roku 2011 pod obchodním označením PROFIBLOK

.. ve výstavbě

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek .. DEJte SE DO TOHO

JavaScript musí být povolen