Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

XTRATHERM UniPIR Al Tepelná izolace - hrany P+D tl. 120mm

pxal0120Kód:
začátek 8/2017Dostupnost:
608,00  / m2Cena bez DPH:
735,68  / m2Cena s DPH:
Množství:
m2
XTRATHERM UniPIR Al Tepelná izolace - hrany P+D tl. 120mm

Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (4)
Obrázek (3)

Popis: XTRATHERM UniPIR Al Tepelná izolace - hrany P+D tl. 120mm

Xtratherm UniPIR Al je polyisacyanuráthová (PIR) tuhá izolace rodinných a bytových domů. Jádro je vyráběné z certifikované Polyiso pěny. Panel je oboustranně kašírován vrstvenou, laminovanou Alu kraft folií s funkcí parozábrany. Výroba je možná v provedení hran SE – bez zámků, RE – celoobvodový ozub a T&G – celoobvodově pero drážka. Objemová hustota pěny Polyiso je 30 - 32 kg/m3. V současnosti lze nadkrokevní izolace dodávat pouze v provedení Polyiso s lambdou 0.023. Výroba z pěny polyiso+, která dosahuje lambdu 0.022 W/m*K, je možná pouze po dohodě konkrétního objemu. Všechny izolace Xtratherm jsou certifikovány a kontrolovány irským a anglickým stavebním certifikačním úřadem přímo na výrobních linkách v Irsku a Anglii. Výroba probíhá v režimu ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18000 a je bez použití CFC/HCFC látek. Všechny produkty mají jednotnou CE certifikaci.

Použití:
Xtratherm UniPIR Al je tepelná izolace šikmých a plochých střech rodinných a bytových domů. Je vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce či dodatečné zlepšení tepelně izolačních vlastností obalu budovy. Je využíván především jako nadkrokevní způsob izolace, ale je vhodný i jako půdní izolant. Kombinace s jiným druhem izolantu je také možná. Konkrétní použití a zabudování do dané stavby doporučujeme konzultovat s technickým oddělením naší společnosti. Izolační PIR jádro je tvořeno certifikovanou pěnou Polyiso.

Výhody:
Pěna Polyiso a Polyiso+ od společnosti Xtratherm Ltd má uzavřenou strukturu buněk. Tato vlastnost garantuje nízkou nasákavost a uchování vynikajících tepelně izolačních vlastností. Izolace Xtratherm mají výrazně lepší tepelně izolační vlastnosti než izolace z minerální, kamenné vaty nebo polystyrenové izolace EPS a XPS. Polyiso pěna má neutrální vlastnosti ve skladbě v porovnání např. s fenolickou pěnou.

- objemová hmotnost 30-32 kg/m3
- součinitel prostupu tepla Polyiso 0.023 W/m*K, Polyiso+ 0.022 W/m*K
- tuhá izolační deska, odolnost v tlaku více jak 150kPa při 10% deformaci
- oboustranně kašírována vrstvenou, laminovanou Alu kraft folií
- výroba bez CFC/HCFC látek

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek .. DEJte SE DO TOHO

JavaScript musí být povolen