Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Wienerberger POROTHERM překlad KP VARIO komplet délka 175cm

pvk175kKód:

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Výrobce:
na dotazDostupnost:
3 207,20  / ksCena bez DPH:
3 880,71  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Wienerberger POROTHERM překlad KP VARIO komplet délka 175cm

Popis: Wienerberger POROTHERM překlad KP VARIO komplet délka 175cm

Keramobetonové překlady Porotherm KP Vario se používají ve spojení s univerzálními roleto-žaluziovými schránkami Porotherm Vario UNI, s překlady Porotherm KP 7 a případně se ztužujícím věncem jako nosné prvky nad okenní a dveřní otvory ve vnějších stěnách zděných konstrukcí pro dodatečnou montáž stínící techniky – venkovních rolet nebo venkovních žaluzií.
Překlady Porotherm KP Vario se dodávají na nevratných dřevěných prokladech – délky překladů 1000 až 1750 mm po čtyřech kusech, délky překladů 2000 až 3500 mm po osmi kusech. Tato ucelená balení jsou sepnuta paletovací páskou. Překlady je možné dodat i jako kusovou dodávku.
Schránky Vario UNI se dodávají spolu s překlady KP Vario jednotlivě balené v bublinkové fólii a s obrázkovým montážním návodem. Překlad Porotherm KP Vario a univerzální schránka Vario UNI tvoří jeden prodejní celek – dodávka samostatného překladu není možná.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek .. DEJte SE DO TOHO

JavaScript musí být povolen