Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

TRANSFORM Plastový Žlab střední 130/130mm, délka 1,2m, mix

t73008Kód:

TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč

Výrobce:
po dohodě s operátoremDostupnost:
180,62  / ksCena bez DPH:
218,55  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
TRANSFORM Plastový Žlab střední 130/130mm, délka 1,2m, mix

Popis: TRANSFORM Plastový Žlab střední 130/130mm, délka 1,2m, mix

Plastové kabelové žlaby se skládají z vlastního žlabu a víka. Jsou vyrobeny z TRAPLASTu™, tedy z pečlivě recyklovaných směsných plastů s převážným obsahem polyolefinů. Díky vlastnostem tohoto materiálu jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, běžným kyselinám a louhům, benzinu, minerálním olejům a dalším. Vynikají velmi vysokou mechanickou odolností. Žlaby se používají v běžných podmínkách při kladení silových kabelů (NN i VN) a sdělovacích kabelů jako jejich ochrana před mechanickým poškozením ve všech případech stanovených ČSN 341050. Jednotlivé žlaby jsou opatřeny zámky. Při ukládání musí být zámky do sebe řádně zasunuty a víka položena tak, aby v podélném směru překrývaly zámkové spoje vlastních žlabů.

Používání plastových žlabů přináší řadu výhod, jako jsou: výrazně nižší hmotnost oproti betonovým výrobkům, výrazně vyšší mechanická odolnost oproti tenkostěnným plastovým žlabům, snadná manipulace, zvýšení produktivity a bezpečnosti práce, snížení nákladů na přepravu a jiné.

K žlabům jsou k dispozici odpovídající certifikáty a výsledky atestů.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek .. DEJte SE DO TOHO

JavaScript musí být povolen