Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

TRANSFORM Plastová Deska hladká 2000/800/20mm, šedá

t62001Kód:

TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč

Výrobce:
po dohodě s operátoremDostupnost:
514,19  / ksCena bez DPH:
622,17  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
TRANSFORM Plastová Deska hladká 2000/800/20mm, šedá

Obrázek (1)

Popis: TRANSFORM Plastová Deska hladká 2000/800/20mm, šedá

V kombinaci s plastovými profily jsou vhodné jako stavební materiál pro nejrůznější účely, například kompostéry, králíkárny atp. Plotové desky s dezénem se používají především ve stavebnictví jako materiál pro výstavbu protihlukových stěn či různých typů plného oplocení. Jejich nespornou výhodou je rychlá a jednoduchá montáž bez nutnosti použití jakýchkoli mechanizačních prostředků.

Všechny druhy desek je možné formátovat dle přání zákazníka. Jejich další opracování je možné za pomocí nástrojů na kov, případně na dřevo. Desky hladké se používají zejména v zemědělství a ve stavebnictví například jako dělicí stěny a obklady na stěny do stájí, hrazení pro prasata. Dále pro výstavbu skateboardových překážek nebo jako ochrana podlahových krytin při rekonstrukci objektů a v mnoha dalších podobných případech. Všechny desky mají z nepohledové strany viditelný technologický vtok.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek .. DEJte SE DO TOHO

JavaScript musí být povolen