Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

MAPEI PRIMER SN - Dvousložkový epoxidový penetrační nátěr s obsahem plniva - sada A+B 5kg

mpsnKód:

MAPEI, spol. s r.o.

Výrobce:
2-5 dníDostupnost:
1 212,80  / ksCena bez DPH:
1 467,49  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
MAPEI PRIMER SN - Dvousložkový epoxidový penetrační nátěr s obsahem plniva - sada A+B 5kg

Popis: MAPEI PRIMER SN - Dvousložkový epoxidový penetrační nátěr s obsahem plniva - sada A+B 5kg

Primer SN je dvousložkový penetrační nátěr na bázi epoxidových pryskyřic bez obsahu rozpouštědel s obsahem plniva. Používá se za účelem zvýšení přídržnosti povrchových vrstev k podkladu při provádění průmyslových podlah na bázi polyuretanových a epoxidových pryskyřic Mapefloor System a jako ochranný povlak průmyslových podlah z betonu a cementových konglomerátů.

Primer SN se vyznačuje vysokou schopností penetrovat do podkladních vrstev a může být použit i na podklady se zbytkovou vlhkostí do 4%. Mimoto je možné s ním v prvním pracovním kroku vyrovnat mírně hrubý nebo nerovný povrch, pokud smícháme Primer SN s Quarzo 0,5 v poměru 1:0,5.

Pokud je zapotřebí (v případě přítomnosti mikrotrhlin, nesourodých materiálů v podkladu, jako např. kombinované povrchy z betonu/keramiky/přírodního kamene, apod) je vhodné vyztužit vrstvu Primeru SN sítí ze skelných vláken Rete 320, která zaručí rozprostření rozdílných tahových sil, ke kterým dochází v podkladu.

Primer SN může být použitý jako náhrada penetračních přípravků Primer G a Mapeprim SP před aplikací probarvené samonivelační stěrky Ultratop, která má velmi vysokou odolnost proti oděru a používá se na průmyslové podlahy a v občanské bytové výstavbě.

Po vzájemném smíchání obou složek naneste Primer SN na dostatečně připravený podklad nerezovým hladítkem nebo hladkou stěrkou. Ihned po aplikaci musí být ještě čerstvý Primer SN zasypán, aby byla zajištěna dokonalá přídržnost následně nanášených vrstev - pryskyřičných podlah Mapefloor Systém křemičitým pískem Quarzo 0,5 a v případě aplikace systému Ultratop křemičitým pískem Quarzo 1,2.

Spotřeba
0,30-0,60 kg/m2 a 1 vrstvu v závislosti na savosti a vlastnostech podkladu.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek ..

JavaScript musí být povolen