Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

ISOVER EVO tl. 140mm

ie14Kód:

Saint-Gobain Isover CZ s.r.o.

Výrobce:
10 prac. dníDostupnost:
110,58  / m2Cena bez DPH:
530,78  / role
133,80  / m2Cena s DPH:
642,24  / role
Množství:
ISOVER EVO tl. 140mm

Obrázek (1)

Popis: ISOVER EVO tl. 140mm

Skelné izolační pásy ISOVER EVO jsou určené jako tepelná a akustická izolace příček, šikmých střech, stropů a podhledů. Výrobek není vhodný do provětrávaných fasád a vnějšího zateplení.

- nová barva vlny
- nový obal
- nová image
- nová kvalita

Díky přírodnímu pojivu je produktová řada Isover 4+ šetrnější ke kvalitě vnitřního prostředí. Isover EVO přispívá k maximální kvalitě vnitřního prostředí a nezatěžuje jej výskytem fyzikálních, chemických či biologických látek (VOC), které kontaminují vzduch a mohou být zdraví škodlivé. Isover EVO zcela bezpečně splňuje nejpřísnější mezinárodní normy týkající se obsahu škodlivých látek.

Isover EVO je tepelná izolace, která umožňuje maximální snížení negativních vlivů na životní prostředí ve všech fázích životnosti výrobku: výrobě, přepravě, montáži, použití, likvidaci i recyklaci po skončení životnosti.
Isover EVO je skvělou volbou pro budoucí úsporu energií a snižování emisí, protože:

- je ve velké míře vyrobena z recyklovaného materiálu (sklo) a s použitím přírodního pojiva;
- zajišťuje vysoké úspory energie při vytápění a ochlazování prostor, kde je aplikován;
- je držitelem certifikace EPD udělené na základě analýzy životního cyklu (LCA), která potvrzuje udržitelnost výrobku od surovin až po likvidaci.

Pokud si vyberete Isover EVO, oceníte jednoduchost a pohodlí při instalaci. A bude se vám lépe žít v jakýchkoli prostorách. Isover EVO je ideální volbou nejen pro ty, kdo v domácnosti žijí, ale i pro montážní firmy, protože:

- je jemný na dotek a vykazuje menší prašnost;
- snadno se řeže a pokládá;
- je k dispozici v rolích, se správným parametrem pro široké použití ve stavebních konstrukcích.

Isover EVO zajišťuje vysokou kvalitu bydlení, neboť se vyznačuje vynikajícími tepelněizolačními, zvukovými i protipožárními vlastnostmi.

- Díky výborným tepelněizolačním parametrům (?D = 0,035 Wm-1-K-1) účinně izoluje proti venkovnímu teplu a chladu a zároveň nabízí vysokou úroveň pohodlí a úspor;
- výborné zvukové izolační parametry zajišťují skvělou akustickou pohodu ve vašem životě;
- je certifikován podle nejpřísnějších norem pro reakci na oheň.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek .. DEJte SE DO TOHO

JavaScript musí být povolen