Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

HPI Jutadach MONOLITIC AP - použití na mokrou impregnaci

hpi41412080150pKód:

HPI - CZ spol. s r.o.

Výrobce:
na objednávkuDostupnost:
39,68  / m2Cena bez DPH:
2 976,00  / role
48,01  / m2Cena s DPH:
3 600,75  / role
Množství:
HPI Jutadach MONOLITIC AP - použití na mokrou impregnaci

Popis: HPI Jutadach MONOLITIC AP - použití na mokrou impregnaci

Odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněná před zafoukaným deštěm, sněhem, prachem při extrémním počasí. Při slepených spojích plní funkci větrozábrany, čímž zvyšuje účinnost tepelné izolace.

Membránu JUTADACH® vyrábíme ve variantě i s integrovanými aplikačními páskami JUTADACH AP® pro snadný a rychlý spoj. Role je široká 1,5m s návinem 50bm.

Membrány jutadach vyrábíme v rúzných gramážích 95, 115, 135, 150 g/m2 . Membrány JUTADACH MASTER® 160 g/m2 a JUTADACH SUPER® 210 g/m2 jsou doplněny o výztužnou mřížku a jejich robustní skladba umožňuje použití v konstrukcích střech s velkými vzdálenostmi krokví a v konstrukcích namáhaných větrem.

Membránu JUTADACH® lze použít jako kontaktní i nekontaktní doplňkovou (pojistnou) hydroizolaci. Do bedněných systémů šikmých střech lze použít membránu JUTADACH 135,150, MASTER, SUPER (plošná hmotnost vyšší než 135 g/m2). Do nebedněných systémů šikmých střech lze použít všechny membrány JUTADACH. Všechny podstřešní membrány mohou být použity i v provětrávaných fasádních konstrukcích bez vlivu UV záření.

Skladba membrány JUTADACH® zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti, a to až pro třídu a stupeň těsnosti PHI 2C (sklon střechy až o 6° nižší než bezpečný sklon střešní krytiny, který udává výrobce krytiny), při použití speciálních spojovacích a těsnicích komponentů. Minimální sklon střechy je 17°.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek ..

JavaScript musí být povolen