Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

DITON LINIE DŘEVA Prkno SMRK arktic S1 90/22,5/5cm

dits1saKód:

DITON s.r.o.

Výrobce:
1 - 3 týdnyDostupnost:
208,17  / ksCena bez DPH:
251,89  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
DITON LINIE DŘEVA Prkno SMRK arktic S1 90/22,5/5cm

Obrázek (1)

Popis: DITON LINIE DŘEVA Prkno SMRK arktic S1 90/22,5/5cm

Jedná se o imitaci dřevěných prken vyráběných technologií litého betonu. Výrobek vzniká litím celoprobarveného betonu do forem, jež umožní dodat konečnému výrobku ojedinělý vzhled. Takzvaná litá prkna od společnosti DITON mají díky použití speciálních barev dokonalý vzhled k nerozeznání od opravdového dřeva. Jejich výhodou je oproti dřevu jejich dlouhodobá životnost. LITÁ PRKNA s imitací povrchu DUB a SMRK výšky 50 mm se používají na pochozí komunikace, tedy na zpevněné plochy, chodníky a chodníčky zahrad, kde tvoří dokonalý doplněk vegetačních ploch a samotného obydlí.
PRKNA s imitací povrchu SMRK je možné vzhledem k jejich jemnějšímu reliéfu použít jako lemy bazénu. Povrch prkna nám zajišťuje dobré odolnosti proti smyku/skluzu a zároveň jemnější reliéf umožňuje chůzi bosou nohou.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek ..

JavaScript musí být povolen