Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

DAKEA Střešní okno BETTER PVC KPA F6A rozměr 66*118cm

dbpvckpaf6aKód:

ALTATERRA LTD

Výrobce:
na dotazDostupnost:
6 239,85  / ksCena bez DPH:
7 550,22  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
DAKEA Střešní okno BETTER PVC KPA F6A rozměr 66*118cm

Popis: DAKEA Střešní okno BETTER PVC KPA F6A rozměr 66*118cm

Vodotěsná okna Dakea Better PVC jsou vynikající volbou pro kuchyně a koupelny, kde hrají velkou roli nečistoty a vlhkost. Jejich moderní vzhled se dokonale hodí do všech místností, kde potřebujete bezúdržbová a snadno omyvatelná okna. Okna Dakea Better PVC se vyznačují vynikajícími energetickými vlastnostmi, zvýšenou pevností a tvrzeným vnějším sklem, které společně zajišťují světlo a pohodlí vašeho domova. K dosažení vyššího pohodlí údržby a lepších energetických vlastností jsou okna Dakea Better PVC opatřena skly s vrstvou oxidu titaničitého Titan Glass – bezúdržbovým, ekologickým sklem s vynikajícími hodnotami koefi cientu U. Okno je vybaveno rukojetí se dvěma přídavnými polohami, jež umožňuje fl exibilní a pohodlné větrání.
Okna Dakea Better PVC jsou dodávána s manžetou z kontaktní folie Quick Install (RUC), který je bezplatně součástí balení, díky čemuž jsou nejpropracovanějším produktem na trhu. Střešní okna Dakea Better PVC lze namontovat do všech střešních krytin u střech se sklonem 15 – 90 stupňů. Správná montáž vyžaduje použití originálního lemování Dakea. • 4mm plavené sklo
• Povrchová úprava s nízkou propustností
tepla [odráží teplo]
• Nerezový [teplý] rámeček
• Komory plněné argonem
• 4mm tvrzené bezpečnostní sklo • Samočístící povrchová úprava


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Virtual Building s.r.o., Maleč 41, 582 76 Maleč, IČ 28804597 - Kompletní sortiment pro Vaši stavbu - HELUZ, PROFIBLOK, HEBEL, YTONG, PORFIX, PENOPOL, DCD, BACHL, JAP, KNAUF INSULATION, ISOVER, BEF, KM BETA, RIGIPS, BRAMAC, BESK, TONDACH, POROTHERM, KERATHERM, ORSIL, ROCKWOOL, DITON, BEST, PREFA, RIEDER BETON, KB BLOK a spousty dalších značek ..

JavaScript musí být povolen